Site Logotype

Redustim

Bodysculptor ExCell+ REDUSTIM 

je prémiová estetická neinvazívna verzia Biostimology zariadenia, ktoré skvele kombinuje chudnutie s wellness ošetrením.

Jedná sa o jedinú technológiu, ktorá ako jedna z mála dokáže odstraňovať viscerálny tuk. Celkový efekt je podporený lymfodrenážou, ktorá pomáha odplaviť rozpustený tuk a tiež detoxikuje organizmus.

Toto unikátne zariadenie spája účinnosť biomagnetického poľa (pôsobeniu magnetu o indukcii 300 a viac Gaussov) s výhodami drenáže tela pomocou mikrotlaku. Princípom tejto jedinečnej technológie je striedanie kompresie a dekompresie v oblasti ošetrovaných častí tela, výsledkom čoho je obnova zdravého krvného a lymfatického obehu v tele.

Použitím tohto prístroja sa stimuluje zrýchlenie metabolizmu svalov a taktiež má za následok želané odbúravanie aj viscelárneho tuku vo všetkých kritických oblastiach tela ako sú ruky, brucho, zadok, stehná a lýtka. Doterajšie štúdie a skúsenosti s používaním tohto prístroja potvrdzujú, že po kúre 12 sedení dochádza k priemernému úbytku obvodu pása od 5 až do 10 cm.

Viscelárny tuk

Viscerálny tuk sa nachádza v brušnej dutine a obaľuje naše vnútorné orgány ako sú pečeň, pankreas, obličky, črevá ale aj srdce. Z vonka ho nie je vidno a jeho prítomnosť ani množstvo vám neprezradí ani bežná osobná váha, ale pre správne fungovanie vnútorných orgánov je jeho nadmerné množstvo prekážkou riadneho fungovania a spôsobuje zdravotné problémy, ako sú napríklad spomalenie metabolizmu, cukrovka, autoimunitné ochorenia, zápalové ochorenia v tele, cievne a srdcové ochorenia. Áno, važné ochorenia.

Pre koho je ošetrenie vhodné a naopak pre koho nie

Použitie prístroja Bodysculptor ExCell+ REDUSTIM s jedinečnou technológiou je pre každého, kto sa snaží o úbytok vnútorného tuku, odstránenie celulitídy a navodenie lepšej zdravotnej kondície. Používanie tohto prístroja spôsobuje priemernú stratu až 6 cm v obvode pása už po 12-tich len 30-minútových sedeniach.

 Nejde len o estetickú výhodu spočívajúcu v schudnutí zo problematických partií, ale najmä o pozitívny zdravotný dopad na celkový stav klienta, pretože pomáha upraviť cukrovku, hypertenziu, nespavosť, zlepšuje pečeňové testy a hladinu cholesterolu, zlepšuje depresie či bolesti chrbtice. Znižením množstva vicelárneho tuku sa zlepšuje aj priechodnosť vajíčkovodov.

Osobám, ktoré však trpia vysokým krvným tlakom, majú srdcové choroby, kardiostimulátor, prípadne akútny zápal, astmu, trombózu, rakovinu alebo kovové alebo plastové implantáty v tele sa použitie prístroja neodporúča.

Použitie prístroja Bodysculptor ExCell+ REDUSTIM je skvelým začiatkom naštartovania svojho tela na zdravší životný štýl

Máte záujem o naše služby?

V prípade, že potrebujete viac informácií prosím neváhajte nás kontaktovať. Ak ste rozhodnutá/rozhodnutý, že naše služby chcete využiť prosím zarezervujte si termín cez tlačítko nižšie.