Site Logotype

Laserová Fotorejuvenizácia

Jedno z najmodernejších laserových neinvazívnych foriem FOTOomladenia pleti. Časovo nenáročné ošetrenie, s minimálnou rekonvalescenciou po zákroku a maximálnym efektom pre klienta

Je nebolestivé a efektívne laserové ošetrenie pleti CANDELA gentleLASE PRO rieši:
 pigmentové fľaky,  farebnú nejednotnosť pleti,  rozšírené póry,  zápalové procesy,  jemné vŕasky,  nežiaduce ochlpenie tváre

Na akom princípe funguje fotorejuvenizácia?

Základom laserového omladenia je princíp selektívnej fototermolýzy – schopnosť absorbovať svetlo určitej vlnovej dĺžky a meniť ho na tepelnú energiu.
Tepelná energia laseru spúšťa syntézu nového kolagénu prostredníctvom aktivácie fibroblastov.

Pôsobením laseru na melanín dochádza k redukcii pigmentovaných škvŕn a zároveň k odstráneniu nežiaduceho ochlpenia v ošetrovanej oblasti. Vďaka týmto procesom sa vyhladia jemné vrásky, pokožka sa stáva pružnou, pevnou, farebne sa zjednotí, zmiznú rozšírené póry a neželané ochlpenie.

Pozitívny efekt laserovej fotorejuvenizácie je v celkovom „rozžiarení a omladení“ pokožky, ktorej sa vracia pevnosť a pružnosť.

 

Ošetrovaná plocha sa dôkladne odlíči. Následne sa prikladaním laserovej hlavice pokrýva laserovými pulzami. Zvýšená pozornosť sa venuje problematickým oblastiam. Klient pociťuje len jemné štipkanie a prehriatie celej ošetrovanej oblasti.

Trvanie zákroku aj so vstupnou konzultácii je cca do 30 min, samotné ošetrenie trvá 10 minút. Veľkou výhodou je, že klient nie je vyradený z bežného života a ošetrenie sa dá absolvovať aj počas pracovného dňa / v rámci obedovej pauzy/.

Na ošetrovanú plochu sa ihneď po zákroku aplikuje termálna voda a ukľudňujúci krém s hojivým účinkom. Pokožka je mierne opuchnutá a začervenaná, tieto prejavy odoznievajú po 2 – 3 hodinách. Pri ošetrení pigmentových fľakov môže dôjsť k ich prechodnému stmavnutiu, ktoré sa však v priebehu 3-5 dní zlúpe a koža sa farebne zjednotí.

 

Domáca pozákroková starostlivosť spočíva len v udržiavaní pokožky v „čistote“ – klient / klientka si 1 deň po zákroku aplikuje antimikrobiálny krém s hojivým účinkom- /Avene cicalfate sérum, krém/ .

Neodporúčame do 24 hodín návštevu sauny, bazéna namáhavú fyzickú prácu a cvičenie /kvôli spoteniu/. Kozmetické ošetrenie pleti je vhodné si plánovať 1 týždeň pred alebo po ošetrení.

Koľko ošetrení je potrebných?

Pre dosiahnutie maximálneho efektu odporúčame absolvovať 4 – 6 sedení, v intervale 3 – 4 týždňov. Keďže zákrok sa nesmie vykonávať na opálenú pokožku a tiež nie je vhodné sa po ňom opaľovať, najvhodnejším obdobím pre tento zákrok je október až apríl.

Máte záujem o naše služby?

V prípade, že potrebujete viac informácií prosím neváhajte nás kontaktovať. Ak ste rozhodnutá/rozhodnutý, že naše služby chcete využiť prosím zarezervujte si termín cez tlačítko nižšie.