Site Logotype

Manikúra a nechtový dizajn

 

1.HĹBKOVÁ MANIKÚRA

2. GELLAK

3. MODELÁCIA GELOM/POLYAKRYLOM

4.ZÁBAL A RELAXAČNÁ MASÁŽ

 

 

HĹBKOVÁ MANIKÚRA 

ZVERTE VAŠE RUKY DO PROFESIONÁLNEJ STAROSTLIVOSTI, DOPRAJTE SI RELAX, HYDRATÁCIU A UPRAVENÉ NECHTY AKO SAMOSTATNÚ SLUŽBU, ALEBO POPRI VYCHUTNÁVANÍ SI INEJ PROCEDÚRY.

HĹBKOVÁ MANIKÚRA OŠETRUJE POKOŽKU ZA POMOCI FRÉZ, DOKÁŽE OKAMŽITE VYHLADIŤ, ODSTRÁNIŤ ZÁDERY A ZHRUBNUTÉ ČASTI , AJ PRE KOMPLIKOVANEJŠIE RÚČKY BÝVA UŽ DRUHÈ OŠETRENIE VÝRAZNOU ZMENOU, NAKOĽKO TAKTO UPRAVOVANÁ KOŽA PRESTÁVA POSTUPNE BUJNIEŤ A ZARASTAŤ. SÚČASNE UPRAVÍME NECHT DO POŽADOVANÉHO TVARU A DĹŽKY, APLIKUJEME PROFESIONÁLNU MASKU A CELÚ PROCEDÚRU UKONČÍME MASÁŽOU.

PRIEBEH PROCEDÚRY

CELÉ OŠETRENIE TRVÁ MAXIMÁLNE 1,30H, UROBÍ SA DIAGNOSTIKA NECHTOV, NECHTOVEJ KOŽIČKY, POKOŽKY RÚK, NASLEDUJE OŠETRENIE A ZAHLADENIE FRÉZAMI, ODSTRÁNENIE PREBYTOČNEJ KOŽIČKY, OŠETRENIE ZÁDEROV, ÚPRAVA TVARU A DĹŽKY NECHTOV, ZMATNENIE ALEBO VYLEŠTENIE NECHTOV DO LESKU, ZÁBAL RÚK A MASÁŽ RÚK.

SAMOZREJMOSŤOU JE KONZULTÁCIA A PORADENSTVO OHĽADNE VHODNEJ STAROSTLIVOSTI A POSTUPU PRI RIEŠENÍ PROBLÉMOV.

 

KONTRAINDIKÁCIAMI SÚ AKÚTNE REZNÉ PORANENIA A OTVORENÉ RANY NA RUKÁCH, PLESŇOVÉ A BAKTERIÁLNE OCHORENIA RÚK A NECHTOV, PRENOSNÉ KOŽNÉ OCHORENIA, INFEKČNÉ OCHORENIA AKO NAPRÍKLAD BRADAVICE, PSORIÁZA.

 

GELLAK

SÚČASNÝ TREND V MODELÁCIÍ NECHTOV ZA POMOCI GELLAKU DBÁ NAJMÄ O ZDRAVÝ PRÍRODNÝ NECHT, ABY AJ POD MODELÁŽOU OSTAL VÁŠ NECHTNEPOŠKODENÝ A PEVNÝ. ZÁROVEŇ NÁM TIETO MATERIÁLY UMOŽŇUJÚ RÔZNEMOŽNOSTI NIE LEN TVAROV, FARIEB A ZDOBENIA, ALE AJ KOREKCIÍ JEMNÝCH NEDOSTATKOV LÔŽKA A DĹŽKY PRI ZACHOVANÍ TENKÝCH FUNKČNÝCH A ESTETICKÝCH NECHTOV.

GELLAK JE PRUŽNÝ MATERIÁL, KTORÝ SA NANÁŠA NA PRÍRODNÝ NECHT A NÁSLEDNE SA VYTVRDZUJE V LED LAMPE. GELLAK JE VHODNÝ NA PEVNÝ A ZDRAVÝ NECHT KRATŠEJ AŽ STREDNEJ DĹŽKY, SLÚŽI NA JEHO SPEVNENIE, SVOJE VLASTNOSTI SI ZACHOVÁVA CCA 3-4 TÝŽDNE, POTOM JE UŽ VHODNÉ DOPLNENIE, ALEBO PROFESIONÁLNE ODSTRÁNENIE. DOPLNENIE MATERIÁLU SA ROBÍ ZA POMOCI BRÚSKY PRIČOM SA DBÁ, ABY SME NIKDY NEŠLI AŽ NANECHTOVÚ PLATNIČKU. PRI ÚPLNOM ODSTRAŇOVANÍ SA ZBYTKOVÝ MATERIÁL ROZPUSTÍ REMOVEROM A OPATRNE SA ZOTRIE Z NECHTA.

MODELÁCIA GELLAKOM , TRVÁ CCA 1,30H. NA ÚVODDEZINFIKUJEME RUKY A SPRAVÍ SA DIAGNOSTIKA NECHTOV, NASLEDUJE HĹBKOVÁ MANIKÚRA ZA POUŽITIA FRÉZ, ÚPRAVA DĹŽKY A TVARU NECHTOV, PRÍPADNÁ KOREKCIA LÔŽKA, NANESENIE GELLAKU VO ZVOLENOM DIZAJNE A FARBE, NA ZÁVER OŠETRUJÚCI OLEJ A KRÉM, ZÁVEREČNÁ MASÁŽ

SAMOZREJMOSŤOU JE KONZULTÁCIA A PORADENSTVO OHĽADNE VHODNEJ STAROSTLIVOSTI A POSTUPU PRI RIEŠENÍ PROBLÉMOV.

 

KONTRAINDIKÁCIAMI SÚ AKÚTNE REZNÉ PORANENIA A OTVORENÉ RANY NA RUKÁCH, PLESŇOVÉ A BAKTERIÁLNE OCHORENIA RÚK A NECHTOV, PRENOSNÉ KOŽNÉ OCHORENIA, INFEKČNÉ OCHORENIA AKO NAPRÍKLAD BRADAVICE, PSORIÁZA.

VHODNÉ OPATRENIA – VDEŇ TERMÍNU SI PROSÍM NEKRÉMUJTE A NEOLEJUJTE RUKY ANI KOŽIČKY. MATERIÁL SI NEDÁVAJTE NEODBORNE DOLE SVOJPOMOCNE. ODCHLIPY PROSÍM KONZULTUJTE ČO NAJSKÔR, ABY SME SA VYHLI PRÍPADNÝM INFEKCIÁM NECHTU. VAŠE NECHTY BUDÚ S MODELÁCIOU DOKONALÉ PRE ŽIVOT PO ESTETICKEJ AJ FUNKČNEJ STRÁNKE, PRETO ICH NEPOUŽÍVAJTE AKO PRACOVNÝ NÁSTROJ, HROZÍ POŠKODENIE MODELÁCIE ALEBO VÁŽNEJŠÍ ÚRAZ. SKÚSTE OBMEDZOVAŤ ZLOZVYKY OBHRÝZANIA A POUŽÍVAŤ BRUŠKÁ MIESTO ŠPIČIEK.

IMG_4906
Máte záujem o naše služby?

V prípade, že potrebujete viac informácií prosím neváhajte nás kontaktovať. Ak ste rozhodnutá/rozhodnutý, že naše služby chcete využiť prosím zarezervujte si termín cez tlačítko nižšie.