Site Logotype

Bloomea Paris

Modelácia Bloomea® je 3-krokový kompletný systém starostlivosti o pleť navrhnutý francúzskymi estetickými chirurgami a vyvinutý pred viac ako 10 rokmi. Používali ho hlavne v pooperačných procedúrach na liečenie jaziev alebo strií, zároveň bola potvrdená aj účinnosť prístroja v kozmetických procedúrach – riešenie jaziev po akné, vrások, pigmentácií a ďalších nedokonalostí pleti.

Le Modeling Bloomea® je budúcou generáciou mikrodermabrázie – bezbolestnou, účinnou a bezpečnou liečbou založenou na
TRIO TECHNOLÓGIÍ M.M.L
•makroexfoliácie
•mikrovibrácie
•luminoterapie /svetelnej terapii/
Toto ošetrenie sa môže použiť ako samostatné ošetrenie alebo v kombinácii s inými ošetreniami, pre dosiahnutie ešte lepších výsledkov v závislosti od riešeného problému.

Ošetrenie Bloomea RADIANCE /žltý TIP/

 

Odporúčame kúru 4 ošetrení, potom každé 1 až 2 mesiace

 • prejasnenie a vyhladenie pokožky
 • zvýšenie účinnosti prieniku aktívnych látok do pokožky
 • refresh pleti, omladenie, redukcia jemných vrások
 • príprava na ďalšie ošetrenia pleti / MEZOTERAPIA, masáž/

Ošetrenie Bloomea OPTIMAL / zelený TIP/

 

Odporúčame kúru  4-6 ošetrení každé 2-3 týždne, potom podľa potreby každé 1-2 mesiace

 • redukcia rozšírených pórov
 • redukcia mazotoku
 • vrásky
 • jazvičky po akné
 • pigmentácie

Ošetrenie Bloomea PERFECTOR JAZVY a STRIE /fialový TIP/

 

Odporúčame kúru 8-10 ošetrení

 • ošetrenie strií kdekoľvek na tele
 • jazvy / hypotrofické/ kdekoľvek na tele
 • jazvy po akné

Začervenanie po ošetrení odoznieva spravidla do 24-48h, pri ošetrení PERFECTOR sa môžu na ošetrovanej oblasti  objaviť aj malé chrastičku.

Ošetrovanú oblasť udržiavame v absolútnej čistote, pleť ovlažujeme termálnou vodou Avene a pravidelne natierame prípravkami odporučenými vašou beauty špecialistkou 

 

Absolútnou nevyhnutnosťou je aj používanie fotoprotektívnych prípravkov 

Mechanizmus účinku ošetrenia

Prvý krok = exfoliačná vrstva hrotu
makroexfoliácia+mikrovibrácie+luminoterapia

Druhý krok = silikónová vrstva hrotu
mikrovibrácie + aplikácia séra/krému Bloomea Paris +luminoterapia

Makroexfoliácia

Pri každom sedení sa používa jednorazový HROT /žltý, zelený, fialový/, ktorý zaručuje absolútnu hygienu každého ošetrenia. Podľa protokolu sa kozmetička pohybuje postupne po celej ošetrovanej oblasti, zrnitý exfoliačný povrch odstraňuje povrchovú vrstvu kože a zároveň do pokožky prenikajú exfoliačné látky, ktorými je povrch každého hrotu napustený.
Dosahujeme homogénny peeling celej ošetrovanej oblasti.
Klient cíti úplne bezbolestné trenie a vibrácie. Efekt ošetrenia sa zvyšuje každým sedením, prvé sedenia pripravujú pokožku na nadchádzajúce – ide o koncept Bloomea Optimal Macro-Exfoliation.
Kozmetička zároveň reguluje intenzitu ošetrenia použitím hrotov so stúpajúcim makroexfoliačným efektom /žltá < zelená < fialová /

Mikrovibrácie

Na pokožku sa počas celého ošetrenia pôsobí vysokofrekvenčnou mikrovibračnou masážou Bloomea®, ktorá hĺbkovo stimuluje pokožku, zlepšuje prienik exfoliačných látok do medzibunkových priestorov a zároveň zvyšuje produkciu elastínu a kolagénu v pokožke.

Pracujeme v dvoch frekvenciách – 70 kHz /epidermis/ a 37 kHz /dermis/

Opakovanie vysokofrekvenčných mikrovibrácií núti pokožku pracovať, umožňuje otvorenie pokožky a urýchľuje prienik účinných látok. Výsledkom synergického pôsobenia makroexfoliácie a mikrovibrácií je zlepšeniu tonusu a elasticity kože ošetrovanej oblasti.

Svetelná terapia /luminoterapia/

Počas celej liečby sa pôsobí na pleť červené LED svetlo vyžarované z koncovky prístroja Bloomea s vynikajúcou afinitou ku kolagénovej vrstve. Vlnová dĺžka tohto svetla / 633 nm/ posilňuje regeneračné účinky makroexfoliácie a mikrovibrácií na pokožku.

Máte záujem o naše služby?

V prípade, že potrebujete viac informácií prosím neváhajte nás kontaktovať. Ak ste rozhodnutá/rozhodnutý, že naše služby chcete využiť prosím zarezervujte si termín cez tlačítko nižšie.