Site Logotype

Kozmetická masáž

Kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu patrí k najúčinnejším a najpríjemnejším metódam, ako predísť predčasnému starnutiu pleti, ale iba profesionálne urobená kozmetická masáž má skutočne zázračné účinky. Pri pravidelnej kozmetickej masáži dokážeme korigovať aj dvojitú bradu.

Masážou prekrvujeme pokožku a zároveň pôsobíme aj na nervové zakončenia a vývody potných a mazových žliaz, ktoré sa následne uvoľňujú. Tlakom  na kožu sa zrýchľuje metabolizmus, zlepšuje sa prísun kyslíka, odpadové látky sa začnú z kože vylučovať a vieme docieliť aj úbytok podkožného tuku na vašej tvári. 


Kozmetickou masážou  pôsobíme aj na mimické svaly, začne sa z nich odplavovať kyselina mliečna, čím sa znižuje pocit únavy.

IMG_0360

Kedy začať s kozmetickou masážou ? 

Kozmetická masáž tváre, krku, dekoltu je vhodná pre ženy a aj mužov – normálna a suchšia pleť – od 25 rokov. Pri mastnej a zmiešanej pleti sa odporúča začať s kozmetickou masážou až od 30 rokov. 

Masáž sa odporúča vykonávať jeden až dvakrát do mesiaca.

Kontraindikácie 

Masáž by sa nemala vykonávať u ľudí s vysokým krvným tlakom, pri ekzéme, rôznych zápaloch kože, zápaloch nervov, ochoreniach srdca a lupienke.

Klasická kozmetická masáž tváre, krku, dekoltu má relaxačné účinky hlavne na nervovú sústavu. Do veľkej miery dokáže ovplyvňovať náš vzhľad, nakoľko pribúdajúcim vekom svalové tkanivo začne ochabovať – najmä v okolí úst, očí a i na čele začínajú vznikať vrásky. 

Okrem toho môže byť masáž tváre aj dobrým pomocníkom proti migrénam a dokáže uvoľňovať napätie a stres. 

Máte záujem o naše služby?

V prípade, že potrebujete viac informácií prosím neváhajte nás kontaktovať. Ak ste rozhodnutá/rozhodnutý, že naše služby chcete využiť prosím zarezervujte si termín cez tlačítko nižšie.