Site Logotype

Mezoterapia

MEZOTERAPIA - predchádzajte starnutiu prirodzeným spôsobom

Pre tých, ktorí chcú viac ako klasické metódy - vysokú efektivitu, okamžitý výsledok, silné omladenie, nulové obmedzenie pre klienta po ošetrení.

Mezoterapia (mikro needling, terapia pre indukciu kolagénu) je jednou z najúčinnejších metód predchádzania starnutiu prirodzeným spôsobom využitím vlastných regeneračných mechanizmov kože. Mikrovpichy stimulujú rastové a regeneračné mechanizmy kože, tvorbu nových kolagénových a elastických vlákien a aj tvorbu nových kožných buniek. Predstavuje ideálne riešenie pre skutočne silné omladenie a regeneráciu pleti.

Výsledky ošetrenia uvidíte okamžite. Skutočne stabilný a dlhodobý efekt výrazne odďaľujúci proces starnutia kože dosiahneme približne od 4. sedenia. Mezoterapia sa može vykonávať počas celého roka, tzv. udržiavacie ošetrenia je možné absolvovať v závislosti od individuálnych potrieb klientiek každé 1-2 mesiace.

Ošetrenie sa vykonáva prístrojom DERMAPEN, používajú sa jednorazové 42 ihličkové koncovky, výhodou ktorých je menšia bolestivosť a vysoká efektivita pri minimálnom podráždení kože a nutnosti regenerácie. Vďaka nastaviteľnej hĺbke prieniku ihly do pokožky (0,2 – 2 mm) je možné prístrojom ošetriť aj „problematické“ lokality – nad hornou perou, okolie očí.

Počas ošetrenia dochádza k mikroperforácii pokožky a cez vytvorené malé kanáliky prenikajú látky do hlbších vrstiev pokožky až o 80% účinnejšie ako pri povrchovej aplikácii kozmetických prípravkov. Účinnosť zákroku sa zvyšuje zároveň aplikáciou koncentrovaných prípravkov – nezosieťovanej kyseliny hyalurónovej, vitamínov, ampulí
na riešenie konkrétnych problémov pleti.

S čím Vám pomôže? 

 • zmiernenie jaziev po akné, zlepšenie strií 
 • redukcia vrások 
 • zlepšenie pružnosti pleti 
 • zjednotenie farebnosti pleti 
 • výrazné omladenie pleti 
 • zmiernenie pigmentáci

Je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí uprednostňujú prirodzené metódy prevencie starnutia pred zákrokmi estetickej medicíny (výplní kyselinou hyalurónovou a inými výplňami) a chirurgickými metódami. 

 

Ošetrenie trvá cca 60 min a zahŕňa: 

 • Povrchové čistenie pleti
 • Aplikácia koncentrovaného prípravku  (kyselina hyalurónová, ampula podľa druhu riešeného kozmetického problému – vrásky, akné, kuperóza atď.)
 • Ošetrenie celej oblasti prístrojom DERMAPEN
 • Jemná záverečná masáž
 • Aplikácia masky a svetelná LED terapia 
 • Konečná úprava, krém, krém s UV faktorom

Starostlivosť po zákroku:

Začervenanie pleti odoznie v priebehu 24 – 48 hodín. Tesne po zákroku je vhodné používať prípravky s obsahom hydratačných a antiseptických zložiek podporujúce zároveň hojenie (konkrétne prípravky vám odporučí ošetrujúci personál). Odporúča sa tiež použitie ochranného krému s UV faktorom.

Odporúča sa absolvovať 4 – 6 ošetrení každé 2 – 4 týždne.

Výsledky ošetrení uvidíte okamžite. Skutočne stabilný a dlhodobý efekt výrazne odďaľujúci proces starnutia kože dosiahneme približne od 4. sedenia. Mezoterapia sa može vykonávať počas celého roka, tzv. udržiavacie ošetrenia je možné absolvovať v závislosti od individuálnych potrieb klientiek každé 1-2 mesiace.

VLASOVÁ  MEZOTERAPIA

Vypadávanie vlasov trápi nielen mužov ale aj ženy. Vlasová mezoterapia je jednou z účinných metód liečby vypadávania vlasov, rednúcich vlasov a plešatosti. Do vlasovej časti pokožky hlavy sa mikroihličkami aplikuje špeciálny roztok RRS XL HAIR– ktorý obsahuje komplex kyseliny hyalurónovejminerálovpeptidovantioxidantovvitamínov a stopových prvkov.

Výsledný efekt: Po aplikácii získajú vlasové folikuly dokonalú výživu, zastaví sa nadmerné vypadávanie vlasov.
Zlepší sa kvalita vlasovej pokožky, dochádza k zahusťovanie a rastu vlasov aj v miestach lysín. Jedná sa o veľmi bezpečný a šetrný spôsob riešenia nežiadúceho rednutia vlasov.

Odporúčame absolvovať kúru 4 –6 ošetrení v dvojtýždňových intervaloch. Pre udržanie efektu odporúčame absolvovať ošetrenie jedenkrát za mesiac.

Príprava na ošetrenie – deň pred ošetrením si je potrebné dôkladne umyť vlasy .

Po ošetrení je dobré aspoň jeden až dva dni vydržať s ďalším umytím.

 

Máte záujem o naše služby?

V prípade, že potrebujete viac informácií prosím neváhajte nás kontaktovať. Ak ste rozhodnutá/rozhodnutý, že naše služby chcete využiť prosím zarezervujte si termín cez tlačítko nižšie.