Site Logotype

Image skincare

V našom salóne SOMEDEA beauty&more
pracujeme s profesionálnou dermokozmetikou

IMAGE SKINCARE - AGE LATER

Zloženie a technológia

IMAGE Skincare svojou najnovšou anti-aging technológoiu zabezpečuje rovnováhu, hydratácie a žiarivosti pleti v zmysle hesla – “starnúť neskôr” – Age Later®.

Image Skincare vyrába všetky svoje výrobky v USA. Na vývoji a príprave všetkých výrobkov Image Skincare sa podieľajú medzinárodne uznávaní biochemici v spolupráci s lekármi. Využívajú pritom len tie najkvalitnejšie farmaceutické ingrediencie na dosiahnutie jedinečných výsledkov kozmetických ošetrení. Značka nepoužíva parabény a ponúka bezpečné výrobky bez použitia chemických konzervantov, ktoré škodia pokožke.

  • Výrobky nie sú testované na zvieratách
  • Nevyužíva produkty z ropy
  • Nevyužíva chemické konzervačné prostriedky
  • Vôňa je tvorená 100% esenciálnymi olejmi
  • Berie ohľad na životné prostredie
  • Nevyužíva parabény

Vectorize Technology™

Vectorize Technology™ – je rovolučný systém transportu účinných látok, ktorý sa výlučne používa len u IMAGE Skincare produktoch. Až 100 vrstiev účinných látok sa dá uzavrieť do sféry(gulôčky), ako aj kmeňové bunky a peptidy. Tieto sféry(gulôčky) postupne uvoľňujú účinné látky a takto naše produkty dosahujú neprekonateľné výsledky.   Vectorize technológia sa používa výlučne u produktoch IMAGE Skincare .

VECTORIZE TECHNOLOGY™ 
  

Revolučná metóda s predĺženým systémom uvoľňovania účinných látok zabezpečuje predĺženie účinku a nachádza sa výlučne v produktoch IMAGE Skincare.

C.P.N.™ PROGRAM
 

Korekcia, Ochrana, Výživa. Na starostlivosť o príznaky starnutia je potrebný vyvážený, efektívny program starostlivosti o pleť.

RASTLINNÉ KMEŇOVÉ BUNKY
TECHNOLÓGIA

Kmeňové bunky ochraňujú vitalitu a životnosť kožných buniek,napomáhajú ich regenerácii a oddiaľujú ich biologické starnutie, pomáhajú v udržaní mladistvého vzhľadu.

BV-OSC

BV-OSC v tukoch rozpustná forma vitamínu C je veľmi účinná zložka, v štúdiách je dokázané,že je stabilnejšia a účinnejšia forma vitamínu C ako všetky ostatné formy.

PEPTIDY

Používame viacero peptidov, ktoré regenerujú kolagén a elastín, zvyšujú tvorbu kyseliny hyalúronovej, znižujú hĺbku vrások a dokonca sú peptidy, ktoré vyhladzujú vrásky na tvári.

RETINOLY

Retinol je derivát vitamínu A, známy v kozmetickom priemysle ako najúčinnejšia anti-aging látka .

GRANACTIVE ACNE

Kombinácia rastlinných účinných látok a antimikrobiálnych peptidov je šetrná kombinácia v ošetrení akné.

AHA/BHA zmes

Každodenné použitie produktov s AHA/BHA v rovnováhe má priaznivé účinky.

ANTIOXIDANTY

Antioxidanty ochraňujú pokožku pred voľnými radikálmi a obmedzujú ich tvorbu, aby nepoškodzovali kožné bunky.

HYDROCHINÓN

Máte záujem o naše služby?

V prípade, že potrebujete viac informácií prosím neváhajte nás kontaktovať. Ak ste rozhodnutá/rozhodnutý, že naše služby chcete využiť prosím zarezervujte si termín cez tlačítko nižšie.