Site Logotype

Maderoterapia

Je jedinečná, najúčinejšia, momentálne najžiadanejšia a hlavne neinvazívna metóda v boji proti celulitíde, ktorá prišla na Slovensko z Kolumbie. Jej názov pochádza zo španielskeho slova madero, ktoré v preklade znamená drevo a terapia, čo znamená liečenie. 

Je to masáž založená na použití anatomických prvkov vyrobených z dreva, pomocou rytmických pohybov valčekov sa rozprúdi lymfa, čo robí z Maderoterapie 100% prírodnú metódu.

Čo je celulitída?

Celulitída je záležitosťou hormonálnych zmien, ktoré spôsobujú zlý a nedostatočný odvod toxických látok z kože a následne ukladanie tukov. Pokožka je zhrubnutá, podkožie je nedostatočne prekrvené, dochádza ku vzniku nerovností a vzhľadom pripomína pomarančovú šupku. Práve preto je dôležité začať s procedúrami, čo najskôr aj ako prevenciu pred celulitídou.

Maderoterapia je práve pre Vás tá najjednuchšia cesta, ako dosiahnuť zdravú, hladkú a prekrvenú pokožku.

 

Maderoterpia sa odporúča:

  • pre rozhýbanie lymfatického systému – čim napomáha k vyplavovaniu toxínov,
  • zmierňuje celulitídu a opuchy,
  • dochádza ku lepšiemu spaľavaniu tukov,
  • vypína a spevňuje pokožku a celkovo dochádza ku zmene postavy a tváre,
  • redukuje objem – v dôsledku, že masážou aktivujeme bunky zvnútra,
  • uvoľňuje telo a myseľ, pôsobí relaxačne

Brazílská Maderoterapia 

NOVINKA ešte pre lepšie vyformovanie Vašej postavy.

Pri brazílskej maderoterapii používame drevené poháre, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby fungovali na princípe vysokého a nízkeho podtlaku. Ide o hĺbkovú masáž na miestach, ktoré sú ťažko dostupné rukami alebo valčekmi. Pomocou vákua natiahneme spojivové tkanivo, urobíme ho pružnejším a elastickejším.

Výsledkom je eliminácia celulitídy a toxínov, menší objem a väčší tón pokožky. Špeciálny tvar pohárov umožňuje použitie podtlaku na vytvorenie nízkeho tlaku v kalíšku, ktorý nasáva pokožku a tým ju zdvíha, pričom zároveň napína tkanivo a uvoľňuje lymfatické a krvné kapiláry.

Maderoterapia tváre

Ide o relaxačnú masáž s prekvapivými výsledkami v prevencii starnutia.
Táto masáž, okrem uvoľnenia mysle a svalov tváre, je vhodná pre ľudí s migrénou, ako aj pre tých, ktorí trávia veľa času prácou pred počítačom a oči sa im napínajú. Terapia je neinvazívna metóda, pri ktorej sa ošetria vrásky, tvár sa rozjasní a odplavia sa toxíny.
Pomocou drevených nástrojov zasahujeme hlboko do pokožky, aby sme dosiahli remodeláciu tváre, ako aj aktiváciu fibroblastov, ktoré budú produkovať viac kolagénových a elastických vlákien. Určité pohyby pôsobia na svalové tkanivo, obehový a lymfatický systém, čím sa zvyšuje prísun živín a kyslíka do buniek.

Účinky MADEROTERAPIE TVÁRE:
Mechanicky odstraňuje z pokožky opotrebované bunky (šupinky) epidermy. Zlepšuje dýchanie pokožky a zvyšuje sekréciu kožného mazu a potných žliaz, z hľadiska prísunu kyslíka do pokožky.
Kožné cievy sa rozšíria, zlepší sa prekrvenie pokožky a následne sa zlepší výživa pokožky a kožných žliaz. Zvyšuje hladinu kolagénu a elastínu.
Odstraňuje opuchy, aj opuchy pod očami.

Terapie môžu byť použité ako súčasť klasickej liečby. Ak chceme dosiahnuť konkrétnejší výsledok, odporúča sa vykonať 6 – 10 masáží v jednej sérii jeden x za 7 dní. 

Máte záujem o naše služby?

V prípade, že potrebujete viac informácií prosím neváhajte nás kontaktovať. Ak ste rozhodnutá/rozhodnutý, že naše služby chcete využiť prosím zarezervujte si termín cez tlačítko nižšie.